Tālākizglītības nodaļa aicina pieteikties kursam «Ceļa darba vietu aprīkošana»

30. aprīlis, 2019
Foto: Shutterstock

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Tālākizglītības nodaļa līdz 14. maijam aicina pieteikties kursam «Ceļa darba vietu aprīkošana», kas notiks 2019. gada 17. maijā. Tālākizglītības kursa mērķis ir apgūt zināšanas par ceļu darba vietu aprīkošanas normatīvo bāzi, ceļu darba vietas pareizu norobežošanu un satiksmes organizēšanu.

Kursa apjoms ir septiņas kontaktstundas. Maksa par kursa apguvi –  96.00 eiro. Pēc tālākizglītības kursa noklausīšanās un pārbaudes nokārtošanas dalībnieki saņems kursu apguvi apliecinošu dokumentu – RTU sertifikātu par tālākizglītību.

Nodarbība notiks 17.05.2019. no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00 RTU Zinātniskajā bibliotēkā.

Lai pieteiktos kursa apguvei, nepieciešams aizpildīt anketu un nosūtīt to uz e-pastu .

Papildu informācija par kursa tēmām.

30. aprīlis, 2019 plkst. 10:09