Sveiks 2010. gada labāko datorikas bakalaura un maģistra darbu autorus

7. decembris, 2010

Otrdien, 7. decembrī, plkst. 15 Latvijas Universitātes (LU) Vēstures muzeja zālē, Raiņa bulvārī 19, 415. telpā, tiks sveikti LU Fonda un SIA «Tieto Latvia» rīkotā Latvijas augstskolu Datorikas (informātikas) bakalaura un maģistra darbu konkursa laureāti 2010. gadā. Konkursa laureātu vidū ir arī RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes absolventi.

07.12.2010.

Absolventu vārdus līdz apbalvošanas pasākumam konkursa organizatori patur noslēpumā, taču zināms, ka trīs labāko bakalaura un trīs labāko maģistra darbu autori pasākumā uzstāsies ar referātiem.

Sumināšanas pasākumā «Informācijas tehnoloģija: Zinības un prakse» piedalīsies:
«Tieto Latvija» vadītājs Elmārs Gengers,
LU Fonda direktore Laila Kundziņa,
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidente Signe Bāliņa,

Kopumā konkursā piedalījās septiņas Latvijas augstskolas, kur iespējams apgūt IT nozares studijas: Latvijas Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Daugavpils Universitāte, Transporta un sakaru institūts, Ventspils Augstskola, Vidzemes augstskola.

Konkursa mērķis ir veicināt IT nozares attīstību un studentu interesi par datorikas tēmām un celt zinātnisko darbu kvalitāti. Labāko darbu autori saņems naudas balvas.

RTU Informācijas centrs

7. decembris, 2010 plkst. 10:02