Sveicam RTU jaunos studentus!

31. augusts, 2010

Lai iepazītos ar augstskolas vadību un iespējām, kādas sniedz Rīgas Tehniskā universitāte, 31. augustā plkst. 12 Ķīpsalas kolonādē pulcējās Latvijas vecākās un tradīcijām bagātākās augstskolas pirmā kursa studenti.

31.08.2010.

Studentus sveica RTU rektors Ivars Knēts, mācībuprorektors Uldis Sukovskis, visu fakultāšu dekānu vārdā – Būvniecībasfakultātes dekāns Juris Smirnovs, Zinātniskās bibliotēkas direktoreAija Janbicka, Studentu parlamenta prezidents Artūrs Zeps, Studentukluba vadītāja Asja Visocka, Sporta kluba vadītāja Sanita Vīlistere u. c.

Jaunos studentus priecēja RTU tautas deju kolektīvs «Vektors».

Pirmssvinīgā pasākuma un arī pēc tā Studentu parlamenta teltī bija iespējamsiegādāties RTU Studiju plānotājus un iegūt svarīgāko informāciju.Ikvienam pirmā kursa studentam bija iespēja nofotografētiesfotostūrītī.

Pēc tam studenti devās uz savām fakultātēm, lai tiktos artās vadību un fakultātes studentu pašpārvaldi, saņemtu lekcijusarakstus, studenta apliecības un svarīgāko informāciju.

31. augusts, 2010 plkst. 14:12