Svarbumbu celšana. Latvijas kausa 4. posms

27. oktobris, 2010
.
.
.

Šā gada 26. oktobrī Jēkabpilī notika Latvijas kausa 4. posms svarbumbu celšanā garajā ciklā. Piedalījās deviņi  sporta klubi: 76 sportisti; RTU komandu pārstāvēja deviņi atlēti.

27.10.2010.

Vieglajā svarā startējatrīs RTU studenti. Debitēja Rihards Krūmiņš un Vladimirs Blehšteins. Rihards neatlaidīgā cīņā ar komandas «Viļānu bitītes» sportistu izcīnījasudrabu.

Pirmo vietu un jaunu Latvijas rekordu uzstādīja sporta meistars Andrejs Makuha, kas fiksēja 32kg smagās svarbumbas 45 reizes (iepriekšējais – 33x).

Lielāko pārsteigumu sarūpēja 1. kursa students Aleksejs Grigorjevs, kas savās pirmajās sacensībās ieguva zeltu smagākajā kategorijā.

Sporta meistars Kaspars Kroičs sīvā cīņā piekāpās Ventspils sportistam tikai par 5 punktiem un palika otrais.Jānis Raubiško un Maksims Ivanovs izcīnīja bronzu.

Paldies arī pārējiem RTU komandas biedriem, kas palīdzēja komandai kopvērtējumā ierindoties 2. vietā: Artūram Agejevam, Vladimiram Blehšteinam un Ričardam Veromejam.

Šīs sacensības bija pēdējais sagatavošanās posms pirms pasaules čempionāta, kas notiks novembra vidū Somijas pilsētā Tamperē, kur Latviju pārstāvēs RTU studenti A. Makuha un K. Kroičs.