Studiju līgumu slēgšana jaunajiem studentiem

20. jūlijs, 2016

Ir noslēgusies uzņemšana RTU pamata un augstākā līmeņa studijās, un tagad priekšā nākamais dokumentu kārtošanas posms — studiju līgumu slēgšana budžeta vietu ieguvušajiem studentiem.

Lai to izdarītu, jaunajiem studentiem jāierodas savās fakultātēs. Pamatstudiju programmu studentiem līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un vidējās izglītības atestāta vai diploma, sekmju izraksta, centralizēto eksāmenu sertifikāta, kā arī olimpiāžu rezultātu kopijas.

Līgumu slēgšana notiks 25. jūlijā no plkst. 10–12, 26. jūlijā no plkst. 16–19 un no 1. septembra.

1. Studiju līgumu slēgšanas vietas:

• Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē – Rīgā, Ķīpsalas 6, 409. kab. (dekanātā)
  • Būvniecības inženierzinātņu fakultātē – Rīgā, Ķīpsalas 6a, 345. kab. (dekanātā) un studiju programmā «Transportbūves» (koledža, bakalauri) – 337. kab.
  • Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē – Rīgā, Daugavgrīvas 2, 2. stāvā (dekanātā)
  • Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē – Rīgā, Āzenes 12 k-1, 207. kab. (dekanātā)
  • Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē – Rīgā, Āzenes 12, 208. kab. (dekanātā)
  • E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātē – Rīgā, Kaļķu ielā 1-121. kab.
  • Inženierekonomikas un vadības fakultātē – Rīgā, Kalnciema 6, 202. kab.
  • Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē – Paula Valdena 3, 269. kab. (dekanātā) – bakalauri un maģistri
    • Dizaina tehnoloģiju institūtā (bakalaura programmās «Apģērbu un tekstila tehnoloģija», «Materiālu tehnoloģija» un maģistra programmās «Materiālu dizains un tehnoloģija», «Apģērbu un tekstila tehnoloģija») – Rīgā, Ķīpsalas 6, 223. kab.
  • Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē – Rīgā, Ezermalas 6 k, 228. kab. (dekanātā) – bakalauri un maģistri;
    • Aeronautikas institūtā (maģistra programmās «Aviācijas transports» un «Transportsistēmu inženierija») – Rīgā, Lomonosova 1a, K korpusā, 310. kab.
    • Transporta institūtā (maģistra programmās «Dzelzceļa transports» un «Dzelzceļa elektrosistēmas») – Rīgā, Indriķa 8a, 314. kab.
  • BALTECH studiju centrā – Rīgā, Kaļķu 1, 320. kab.
  • Cēsu filiālē – Cēsīs, Piebalgas ielā 3
  • Daugavpils filiālē – Daugavpilī, Smilšu ielā 90