Studentus aicina piedalīties globālās sacensībās un iegūt 20 000 eiro

30. oktobris, 2009

Studenti, vecumā no 18 līdz 30 gadiem, tiek aicināti piedalīties globālā jauniešu sacensībā «Challenge:Future», kuras laikā tiks noskaidrotas pasaules veiksmīgākās jauniešu inovatīvās idejas. Pieteikšanās termiņš – 18. novembris.

30.10.2009.

«Challenge:Future» ir globāla jauniešu sacensība, kas  sniedz iespējas izrādīt savu kreativitāti, sadarbojoties ar citu valstu studentiem, veidojot tiltus starp mācību iestādēm un uzņēmumiem.

Studentiem, kas iesaistās sacensībā, ir iespēja piedāvā savus inovatīvos ilgspējīgos risinājumus mūsdienu globālās pasaules izaicinājumiem.

Sacensība notiks vairākos posmos un noslēgsies 2010. gada aprīlī. Sacensības finālisti tiks uzaicināti uz Slovēnijas pērli – kūrortpilsētiņu Bledu (Bled), kur atrodas IEDC Bledas menedžmenta skola. Galvenā balva - 20 000 eiro.

Globālo studentu sacensību organizē bezpeļņas konsorcijs «Challenge:Future». Sacensības mērķis ir veidot kontaktus un radīt sinerģiju starp radošiem jauniešiem, skolām, inovatīvām kompānijām un idejām no visas pasaules, kā arī radīt inovatīvus risinājumus pasaules ilgtspējīgai attīstībai nākotnē.
Detalizētāka informācija atrodama sacensību mājaslapā.

30. oktobris, 2009 plkst. 13:06