Studenti uzsāk mācības «Exigen Services Latvia» organizētajā Java akadēmijā

18. maijs, 2011

Deviņi RTU studenti maija sākumā sāka mācības «Exigen Services Latvia» organizētajā Java akadēmijā.

Šogad Java Akadēmijā ir uzņemti 14 studenti no RTU, LU un Vidzemes augstskolas. Viņi ir izturējuši nopietnu konkursu un apliecinājuši sevi kā zinošus un apdāvinātus IT jomas speciālistus, kas veidos nozares nākotni. Divus mēnešu jaunieši apgūs Java programmēšanas valodu, standartus rīkus un bibliotēkas. «Exigen Services Latvia» vecākais sistēmanalītiķis Mihails Bogdanovs iepazīstinās studentus ar labākas programmēšanas praksi, stiliem un darba organizāciju. Pēc Java Akadēmijas pabeigšanas studenti būs ieguvuši pietiekamas zināšanas un pieredzi, lai varētu sākt strādāt Java projektos.

«Exigen Services Latvia» Java akadēmijas noslēgumā studenti kārtos eksāmenu. Tiem, kuri sekmīgi būs nokārtojuši gala pārbaudījumu, būs leilākas iespējas saņemt darba piedāvājumu «Exigen Services Latvia»  un ikdienā strādāt kopā ar Latvijas labākajiem IT profesionāļiem.

«Exigen® Services» ir viens no vadošajiem IT ārpakalpojumu sniedzējiem. «Exigen Services» IT pakalpojumu tirgū strādā jau vairāk nekā 10 gadus. «Exigen Services» klienti pārstāv visdažādākās jomas, arī finanšu pakalpojumus, apdrošināšanu, telekomunikāciju un mediju nozari. «Exigen Services» savā darbā apvieno inovatīvākās tehnoloģijas un metodes. Uzņēmuma izstrādes centri atrodas visā pasaulē – Ziemeļeiropā, Austrumeiropā, Ķīnā, ASV un Austrālijā.

RTU SSAD

18. maijs, 2011 plkst. 15:31