Studenti aicināti piedalīties enerģētikas vasaras skolā

19. jūnijs
.
.
Foto: Pixabay.com

Enerģētikas, elektrotehnikas, informācijas tehnoloģijas un citu ar saules enerģētiku saistītu jomu bakalaura, maģistra un doktora studiju programmu studenti ir aicināti no 5. līdz 28. jūlijam piedalīties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes Enerģētikas institūta un tā partneru organizētajā vasaras skolā, kas norisinās «ESSENCE» projektā. Pieteikšanās – līdz 30. jūnijam. 

Pēc pieteikšanās tiks izvēlēti labākie no reģistrētajiem studentiem un izveidotas komandas dalībai vasaras skolā.

Tematiski tā būs veltīta viedajai elektroenerģētikai. Galvenais dalībnieku izaicinājums būs atrisināt multidisciplināru saules enerģētikas uzdevumu, izmantojot mašīnapmācības algoritmus, Python programmēšanu un citas ar elektroenerģētiku saistītas metodes un rīkus. 

Darbs notiks komandās, un to atbalstam ir paredzētas gan «ESSENCE» vadošo speciālistu videolekcijas un tiešsaistes konsultācijas, gan praktiskais Python programmēšanas kurss, kā arī RTU mentora līdzdalība.

Vasaras skolas noslēgumā komandas prezentēs savu sniegumu profesionāļu žūrijai. Labāko risinājumu autori saņems vērtīgas balvas.

Vasaras skola norisināsies tiešsaistes režīmā angļu valodā, kopumā iesaistot ap 90 studentu no Latvijas, Francijas, Slovākijas, Krievijas un Vjetnamas universitātēm.

Reģistrācija vasaras skolai.

«ESSENCE» vasaras skolu RTU organizē kopā ar partneriem no Francijas, Slovākijas, Krievijas un Vjetnamas.

Papildinformāciju par vasaras skolu var iegūt, rakstot uz e-pastu .

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

19. jūnijs plkst. 11:51

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi