«Studentam pa pēdām» dalībniece: Noteikti nākšu studēt uz RTU!

26. oktobris, 2010

Daugavpils 9. vidusskolas 12. klases skolniece Santa Šmaukste, piedaloties RTU projektā «Studentam pa pēdām», gribēja pārliecināties, ka RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes piedāvātā programma ir tas, ko viņa vēlas apgūt. «Diena bija ļoti interesanta, man patika. Ļoti gribēju izjust studenta sadzīvi. To arī izdarīju. Pēc vidusskolas noteikti nākšu uz šejieni studēt, lai arī saprotu, ka būs grūti, jo daudz jāmācās,» pēc «pēdošanas» atzīst Santa publikācijā laikrakstā «Neatkarīgā Rīta Avīze» (25.10.2010.).

Santa 25. oktobrī cēlās divos naktī, lai ar autobusu no Daugavpils dotos uz Rīgu un paspētu uz RTU nodarbībām, kuras apmeklēja kopā ar Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes materiālu tehnoloģijas un dizaina programmas 3. kursa studenti Aigu Kompu.

Lai izlemtu, kādu centralizēto eksāmenu kārtot un lai izjustu studenta dzīves nianses, skolēnu brīvlaika nedēļā – no 25. līdz 27. oktobrim – RTU projekta «Studentam pa pēdām» laikā ciemojas teju 300skolēni no visas Latvijas.

Projekta laikā vidusskolēni var pavadīt vienu dienu kopā ar jebkuras RTU studiju programmas studentu jebkurā RTU fakultātē, iepazīstot studentu dzīvi, RTU fakultātes un studiju programmas.

Projektu «Studentam pa pēdām» organizē RTU Studentu parlaments sadarbībā ar RTU fakultāšu pašpārvaldēm.

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi