Student, līdz 30. oktobrim vēl vari pieteikties «Erasmus+» prakses stipendijām!

24. oktobris, 2014

Līdz 30. oktobrim ir pagarināta pieteikšanās «Erasmus+» prakses stipendijām, lai īstenotu prakses periodu (vienu vai vairākus) kādā no Eiropas Savienības uzņēmumiem.

Saskaņā ar jaunās «Erasmus+» programmas noteikumiem ir pieļaujama atkārtota piedalīšanās programmā, ja līdz šim jau izmantota «Erasmus» programmas stipendija. Turklāt stipendiju praksei ir atļauts saņemt arī brīvprātīgās prakses gadījumā, kā arī gada laikā pēc studiju programmas absolvēšanas.

Minimālais vienas prakses mobilitātes periods «Erasmus+» programmā ir 2 mēneši, maksimālais – 12 mēneši vienā studiju līmenī. Dokumenti jāiesniedz Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Starptautiskās sadarbības departamentā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, 302. telpā.

Plašāka informācija par pieteikšanos «Erasmus+» prakses stipendijai, konkursa norisi un partneraugstskolām pieejama šeit, kā arī RTU Starptautiskās mobilitātes nodaļā (Rīgā, Kaļķu ielā 1, 302. telpā; tālr.: 67089314, 67089055; e-pasts: evita.miscuka  rtu.lv; jolanta.jurevica  rtu.lv).

Nākamā pieteikšanās «Erasmus+» stipendijām tiks izsludināta 2015. gada februārī.

RTU Starptautiskās sadarbības departamenta Starptautiskās mobilitātes nodaļa

24. oktobris, 2014 plkst. 0:00