Stipendijas zinātniskā darba veikšanai Japānā

15. decembris, 2009

Japānas Matsumae International Foundation izsludinājis konkursu uz stipendijām zinātniskā darba veikšanai Japānā. Priekšroka tiek dota dabaszinātņu, inženierzinātņu un medicīnas jomā strādājošajiem pētniekiem.

15.12.2009.

Prasības pretendentiem:

1. Doktora grāds vai ekvivalenta akadēmiska kvalifikācija, ko atzīst fonds.

2. Kandidāts nedrīkst būt vecāks par 40 gadiem pieteikšanās laikā.

3. Labas angļu vai japāņu valodas zināšanas.

4. Citas prasības (minētas fonda majaslapā).

Stipendijas tiek piešķirta uz laiku no 3 līdz 6 mēnešiem. Tās jāizmanto no 2011.gada aprīļa līdz 2012.gada martam. Fonds vēlētos, lai pētnieki paliek Japānā ilgāku laiku (piemēram, 6 mēnešus). Tiek piešķirtas apmēram 20 stipendijas.

Kandidāts pats izvēlas institūciju Japānā, kurā veiks pētījumus un pirms dokumentu nosūtīšanas sazinās ar šo institūciju, lai saskaņotu savu uzturēšanos tajā.

Iesniedzamie dokumenti:

1. Aizpildīta pieteikuma veidlapa (atrodama fonda mājaslapā).

2. Paredzēto pētniecības darbu apraksts.

3. Publikāciju saraksts.

4. Svarīgāko publikāciju kopijas (pēc autora ieskatiem).

5. CV.

6. Pretendenta darba devēja un/vai pētniecības darba vadītāja ieteikuma vēstule.

7. Augstskolas diplomu apstiprinātas kopijas.

8. Uzņēmējinstitūcijas parakstīta vēstule, kas apstiprina, ka Latvijas pētnieks ir gaidīts noteiktajā laikposmā, un ka tiks nodrošināti pētniecības darba īstenošanai vajadzīgie apstākļi (e-vēstule netiek akceptēta).

Visiem pieteikuma dokumentiem jābūt tulkotiem angļu valodā, tie nedrīkst būt rokrakstā.

Pieteikumi jānosūta fondam pa pastu, vēlākais, līdz 2010.gada 31. augustam. (Pa faksu vai pa e-pastu sūtītie pieteikumi netiek ņemti vērā.)

Fonda adrese:

The Matsumae International Foundation