Stipendijas dzīvības un materiālzinātņu studentiem

4. aprīlis, 2008
Stipendijas tiek piešķirtas, pateicoties KONCERNA L`ORÉAL atbalstam.

NOSACĪJUMI KANDIDĀTIEM
  • Vecums – līdz 28 gadiem.
  • Būt studējošam maģistrantūrā dzīvības zinātnēs vai materiālzinātnēs.
  • Kandidātam jāpārvalda franču valoda vismaz ikdienas saziņas līmenī.

STIPENDIJAS UN TO APJOMS
  • Stipendijas tiek piešķirtas uz laiku līdz 10 mēnešiem un ļauj segt uzturēšanās izdevumus (izmitināšana un ikdienas dzīvei nepieciešamais).
  • Stipendiju apjoms ir 1200 eiro mēnesī.
  • Transporta izdevumi ceļam no Latvijas uz Parīzi, kā arī veselības, nelaimes gadījumu un civilās atbildības apdrošināšanas izmaksas jāsedz pašam stipendiātam.

ŽŪRIJA
Kandidātus stipendiju saņemšanai izraugās zinātniskā komiteja, pamatojoties uz iesniegtajiem dokumentiem, un kandidatūras tiek apstiprinātas pēc pārrunām ar Association Le Pont Neuf direktori.

IESNIEDZAMIE DOKUMENTI
Dokumentu paketei jāsatur sekojošie dokumenti:

• CV.
  • Augstskolas apliecinājums, ka students studē maģistrantūras līmenī (sastādīts franču vai angļu valodā).
  • Atzīmju izraksts par diviem iepriekšējiem mācību gadiem (sastādīts franču vai angļu valodā).
  • Kandidāta pieteikuma/motivācijas vēstule (franču valodā), kurā argumentēti un precīzi norādīts, ko tieši viņš vēlas studēt Francijā. Ja iespējams, kandidāts tajā norāda arī, kurā no Ildefransas (Ile de France) reģiona augstskolām viņš vēlas studēt.
  • Ieteikuma vēstule no kandidāta augstskolas rektora, kurā rektors norāda, ka piekrīt studenta 10 mēnešu studiju projektam Francijā (sastādīta franču vai angļu valodā).
  • Ģimenes ārsta izziņa, kas apliecina, ka kandidāta veselības stāvoklis ir labs (sastādīts franču vai angļu valodā vai notariāli apliecināts tulkojums uz franču valodu).
  • Divas dokumentu fotogrāfijas.

STIPENDIĀTA PIENĀKUMI
  • Pieņemot stipendiju, students apņemas:
  • Pilnībā veikt paredzētās studijas un/vai mācību praksi Francijā.
  • Turpināt franču valodas apgūšanu, lai pārvaldītu valodu pietiekamā līmenī.
  • Beidzoties uzturēšanās laikam Francijā, sastādīt izsmeļošu atskaiti par to un iesniegt minēto atskaiti Association Le Pont Neuf.
  • Pieminēt Association Le Pont Neuf visās publikācijās un komunikācijā, kas attiecas uz šā projekta ietvaros veikto darbu.

Iesniegumi tiks pieņemti līdz 2008.gada 25.aprīlim.

Raksta pielikumi

4. aprīlis, 2008 plkst. 11:34