Starptautiska izglītība tepat Latvijā

11. augusts, 2010

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) turpinās uzņemšana jaunā maģistra studiju programmā «Biznesa informātika».

11.08.2010.

Jau ziņots, ka, sākot no 2010./2011. akadēmisko gada, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF) piedāvā jaunu maģistra akadēmisko studiju programmu «Biznesa informātika».

Dokumentus studijām programmā «Biznesa informātika» var iesniegt līdz 16. augustam.

«Programma izstrādāta, izmantojot labāko citu valstu biznesa informātikas studiju pieredzi virknē Eiropas augstskolu. RTU to īsteno ciešā sadarbībā ar  nozīmīgiem partneriem – vienu no ietekmīgākajiem moderno biznesa informātikas tehnoloģiju īpašnieku – ASV firmu IBM un Bufalo universitāti ASV,» pastāstīja programmas direktore Mārīte Kirikova.

Sadarbības līgumi ar šiem RTU partneriem ir devuši iespēju piesaistīt ārvalstu pasniedzējus un speciālistus ar bagātu akadēmisko un praktisko pieredzi, kā arī mazināt programmas izmaksas un līdz ar to samazināt studiju maksu. Programma arī vietējiem studentiem ir angļu valodā, lai dotu iespēju studēt kopā gan mūsu, gan ārvalstu studentiem un veicinātu studentu starptautisko komunikācijas spēju.

Studiju programma «Biznesa informātika» ir veidota, balstoties uz starptautisko labo praksi starpdisciplināru studiju programmu īstenošanā. Tā ir jauna tipa studiju programma, kas intensīvi attīsta sistēmisko domāšanu, integrē biznesa un informātikas tematus priekšmetu līmenī. Tajā ir ietvertas bāzes zināšanas un speciālie temati, kas atrodas Eiropas, Amerikas un attīstīto Āzijas valstu biznesa organizāciju interešu degpunktā, piemēram, bāzes zināšanas sistēmu teorijā un speciālie temati biznesa procesu vadībā un servisu vadībā un inženierijā.

11. augusts, 2010 plkst. 16:13