Šogad studijas RTU beidz liels skaits ārzemju studentu

25. jūnijs, 2013

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) turpinās diplomdarbu aizstāvēšanas un izlaidumu laiks. Šogad starp RTU studiju beidzējiem ir arī daudzi RTU Ārzemju studentu departamenta studenti no Lietuvas, Indijas, Gruzijas, Uzbekistānas, Kamerūnas, Tadžikistānas, Ēģiptes, Čehijas, Turcijas un Itālijas.

«Zīmīgi, ka daudzi no studentu beigu darbiem bija saistīti ar problēmu risinājumiem savā dzimtenē – piemēram, alumīnija rūpniecību Tadžikistānā, tūrisma industriju Kamerūnā, vidējā biznesa attīstību Nigērijā, notekūdeņu attīrīšanas metodēm Ēģiptē, jaunāko vadības metožu izmantošana robotikā, kā arī daudzi citi,» norāda rektora vietnieks starptautiskajā akadēmiskajā sadarbībā un ārzemju studentu apmācībā Igors Tipāns.

Pēc bakalaura vai maģistra grāda iegūšanas RTU ārzemju absolventi dosies atpakaļ uz dzimteni vai uz saistošu darbu citur pasaulē, piemēram, uz Turcijas lidsabiedrību, elektroiekārtu attīstības projektu Argentīnā u. c.

Ārzemju studentu departaments

25. jūnijs, 2013 plkst. 12:04