SIA «INBOKSS» piedāvā stipendiju RTU IEVF studentiem

4. marts, 2013

SIA «INBOKSS» piedāvā stipendiju Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) studentiem piecu mēnešu garumā par praksi mārketinga jomā. Inbox.lv praktisko iemaņu veicināšanas stipendijai var pieteikties RTU IEVF bakalaura līmeņa studenti, sākot no 2. kursa, tādējādi gūstot iespēju iziet piecu mēnešu praksi stabilā Latvijas informāciju tehnoloģiju pakalpojumu uzņēmumā un par to saņemot ikmēneša stipendiju 100 LVL vērtībā.

Pieteikšanās līdz 2013. gada 14. martam.

Praktisko iemaņu veicināšanas uzdevums paredz stipendiātam iemaņu papildināšanu mārketinga jomā, sniedzot atbalstu dažādu mārketinga aktivitāšu plānošanas un realizācijas procesā (ideju ģenerēšana, tirgus izpētes aktivitātes, aptaujas, mārketinga atskaites, dalība dažādos projektos). Stipendiātiem pēc individuāla grafika jāpiedalās praktisko iemaņu veicināšanas aktivitātēs (20 stundas nedēļā).

Vairāk RTU Attīstības fonda mājaslapā.

4. marts, 2013 plkst. 16:36