Sezonu sāk SEB Studentu basketbola līga

26. oktobris, 2009

26.10.2009.

SEB Studentu basketbola līga sāk kārtējo sezonu. Pirmās spēles notiks 30. oktobrī. Par uzvaru šosezon cīnīsies 10 augstskolu komandas: BA «Turība», LU, RTU, LLU, RSU, LSPA, ViA, RSEBAA, REA, Banku Augstskola.

Lai padarītu SEB Studentu basketbola līgas sacensības vairāk pieejamas skatītājiem, liela daļa no Rīgā paredzētajām spēlēm notiks 49. vidusskolas sporta zālē. Savu laukumu izmantos tikai «Turības» un LSPA komandas. LLU un ViA spēles notiks gan Valmierā, gan Jelgavā.

Mainīta arī izspēles kārtība. Komandas savā starpā izspēlēs divus apļus. To rezultātā tiks noskaidrotas sešas labākās komandas, kuras piedalīsies «Sešu finālā».

SEB Studentu basketbola līgas ģenerālsponsors arī šogad ir SEB banka. Informatīvi sacensības atbalsta inbox.lv. Jau tradicionāli Latvijas Nacionālajā sporta portālā www.sportacentrs.com būs speciāla SEB Studentu basketbola līgas spēlēm veltīta sadaļa. Sīkāka informācija par spēlēm un rezultātiem būs pieejama www.sbl.lv.

26. oktobris, 2009 plkst. 9:54