Seši RTU studenti saņem mecenāta Morberga stipendijas

10. novembris, 2016

Seši Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti šogad saņem Latvijas Universitātes (LU) fonda mecenāta Kristapa Morberga stipendiju. Savukārt studente Alīna Vasiļevska saņems uzņēmuma «Exigen Services Latvia» un RTU Attīstības fonda ikgadējo stipendiju.

Hermanis Sorokins no Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF), Sanita Bērziņa no Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF), Inese Gusta un Rūdis Rubenis no Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (APF), Roberta Kazimjaņeca un Sindija Virse no Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) ir to vairāk nekā 20 studentu pulkā, kuri 2016./2017. studiju gadā saņems K. Morberga stipendiju. Stipendiju LU fonds piešķir jau sešpadsmito gadu.

Kopumā LU fonda stipendijas šajā studiju gadā, tai skaitā arī jaunizveidoto Alfreda Raistera stipendiju, saņems 90 studenti no LU, RTU un citām Latvijas augstskolām.

Savukārt uzņēmuma «Exigen Services Latvia» un RTU Attīstības fonda ikgadējā stipendiju konkursā izvēlēti septiņi izcilākie Latvijas augstskolu informācijas tehnoloģiju jomas studenti. Viņi 2016./2017. studiju gadam saņems stipendijas kopsummā par 10 500 eiro.

1500 eiro stipendijas saņems Alīna Vasiļevska no RTU, Pēteris Pakalns no LU, Amanda Kļaviņa no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Ksenija Suvorova no Transporta un sakaru institūta, Raivis Ragovskis no Liepājas Universitātes, Salvis Poišs no Vidzemes Augstskolas un Pāvels Cacivkins no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

10. novembris, 2016 plkst. 16:04