Seminārs par «Erasmus» un Šveices Stipendiju fonda piedāvātajām iespējām

17. septembris, 2013

Ceturtdien, 19. septembrī, plkst. 17 Kaļķu ielā 1, 317a. auditorijā, norisināsies informatīvs seminārs par «Erasmus» un Šveices Stipendiju fonda piedāvātajām iespējām doktorantiem un pētniekiem.

Jautrešo gadu tiek organizēts seminārs doktorantiem un jaunajiem pētniekiem par iespējām veikt pētniecības darbu un papildināt savas teorētiskās zināšanas, piedaloties apmaiņas programmās, ko piedāvā Šveice, gan par «Erasmus» iespējām.

Seminārs paredzēts divās daļās. Pirmajā RTU «Erasmus» programmas koordinatore Evita Miščuka iepazīstināsar pieteikšanās nosacījumiem, aizpildāmajiem dokumentiem un komunikāciju ar sadarbības universitātēm, otrajā daļā Valsts Izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pārstāve Liene Gailīte iepazīstinās ar iespēju piedalīties Šveices Stipendiju fonda un Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā programmās. Būs iespēja uzzināt konkursa kritērijus un rast atbildes uz praktiskiem jautājumiem.

Pieteikšanās semināram līdz 18. septembra vakaram, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Papilduinformācija par «Erasmus» iespējām pieejama RTU mājaslapā. Papildu informācija par abām Šveices programmām pieejama VIAA mājaslapas sadaļā «Šveices sadarbības programma».

RTU Doktorantūras skola

17. septembris, 2013 plkst. 19:54