Seminārs par augstākās izglītības programmu Tempus

11. janvāris, 2011

14. janvārī RTU Tālmācības studiju centrā notiks Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) rīkots informatīvs seminārs par augstākās izglītības programmu Tempus.

11.01.2011.

Seminārā VIAA pārstāvji informēs par Tempus programmas projektu konkursu un dalīsies ar Latvijas un Eiropas projektu pieredzi.

Semināra programma Semināra programma 67.48 Kb

Semināra norises vieta: RTU Tālmācības studiju centrs, Āzenes iela 12.

Laiks: 2011. gada 14. janvārī plkst. 10.

Lai pieteiktos semināram, līdz 12. janvārim lūdzam reģistrēt savu dalību, aizpildot online pieteikšanās formu.

Papildu informācija:

Evita Kirilova, tālrunis 67358444, e-pasts: v.lv

Tempus ir Eiropas Komisijas programma, kas veicina augstākās izglītības reformu Eiropas Savienības kaimiņreģionos. Latvijas augstskolām tā ir iespēja par ES budžeta līdzekļiem pilnveidot studiju programmas, modernizēt augstskolu vadības struktūras, kā arī aicināt mācību spēkus pieredzes apmaiņā un mācībām vai arī sūtīt savus docētājus nolasīt lekciju ciklus citās augstskolās.

11. janvāris, 2011 plkst. 15:52