.
.

Aizvadīta SEB Studentu basketbola līgas trešā spēļu nedēļa.

16.11.2009.

Pagājušajā nedēļā trešo uzvaru 2009./2010. gada sezonā izcīnīja Biznesa augstskolas Turība (BAT) basketbolisti, kas SBL regulārā čempionāta mačā ar rezultātu 90:64 sagrāva LSPA audzēkņus. Turības basketbolisti bija pārāki pār saviem pretiniekiem visas 40 minūtes, beigu beigās izcīnot likumsakarīgu un pelnītu uzvaru ar 26 punktu pārsvaru - 90:64. Pērnās sezonas čempionei šī bija trešā uzvara trīs aizvadītajos mačos. LSPA vienībai šis bija pirmais zaudējums šosezon. Uzvarētājiem pieci spēlētāji pārsniedza desmit gūto punktu robežu, vislabāk veicās Eduardam Ķikutam, kurš guva 21 punktu. 17 punkti Mārtiņam Motivānam, bet Pēteris Kravčuns, Roberts Mednis un Kristaps Mediss savas komandas punktu bagāžu papildināja par attiecīgi 15, 12 un desmit punktiem.

LLU savu pirmo mājas spēli aizvadīja tradicionālo Studentu dienu ietvaros 11.novembrī. Viņiem pretī stājā RTU basketbolisti. Kuplā fanu pūļa iedvesmoti jelgavnieki svinēja uzvaru ar rezultātu 87:80. Pamats uzvarai tika ielikts otrajā ceturtdaļā, kuru LLU uzvarēja 26:14. Arī trešajā periodā jelgavnieki piekrāja savam pārsvaram klāt vēl piecus punktus. Ceturtajā ceturtdaļā RTU gan manāmi sasparojās, bet uzvara vienā periodā ( 25:13 ) nedeva iespēju līdz galam sadeldēt visā spēlē zaudēto. LLU komandā labākie bija Gatis Justovičs ( 21 punkts ), Kalvis Krūminš un Armands Seņkāns ( abi 17 punkti ). RTU komandā toni diktēja Gatis Gargažins ( 22 punkti ).

Šonedēļ SEB SBL turnīrā notiks spēles:
19.novembris     BAT – RSU     BAT sporta zāle     plkst. 16.00
19.novembris    ViA  - LLU    Valmieras 5.vidusskola     plkst. 18.30
20.novembris    RTU – BA    Rīgas 49.vidusskola    plkst. 16.50

Informatīvi SEB SBL sacensības atbalsta inbox.lv. Jau tradicionāli Latvijas Nacionālajā sporta portālā ir speciāla  SEB SBL spēlēm veltōta sadaļa.

16. novembris, 2009 plkst. 11:10