Sākas pieteikšanās programmā «Iespējamā misija»

1. februāris, 2010

No šodienas līdz 31. martam trešo reizi notiks pieteikšanās programmā «Iespējamā misija», kura piedāvā augstskolu absolventiem īslaicīgu darbu skolā, nodrošinot viņus ar nepieciešamajām iemaņām pedagoģijā un līderībā, ziņo aģentūra LETA.

01.02.2010.

Programmā šoreiz var pieteikties augstskolu absolventi, kuriieguvuši augstāko akadēmisko vai profesionālo izglītību, kā pirmoprofesionālo izaicinājumu izvēloties darbu skolā. Programmas dalībniekistrādās kā pilna laika skolotāji, pasniedzot mācību priekšmetu savāspecialitātē skolās visā Latvijā.

Paralēli skolotāja darbam dalībnieki divus gadus apgūs pedagoģijasun vadības prasmes «Iespējamās misijas» programmā, saņemotkredītpunktus un stipendiju.

Šogad tiks komplektēta jau trešā «Iespējamās misijas» komanda, betpatlaban 22 Latvijas skolās jau strādā 26 «Iespējamās misijas» jaunieskolotāji.

Sīkāka informācija par atlases kritērijiem un elektroniska pieteikuma anketa pieejama mājaslapā.

Arī šogad no 8. februāra līdz 12. februārim notiks «Iespējamāsmisijas» nedēļa, kuras laikā uz Latvijas skolām dosies un vienu mācībustundu vadīs dažādu jomu līderi un programmas atbalstītāji. Ar savudzīves pieredzi un aizrautību akcijas dalībnieki iedvesmos skolēnus unuzsvērs to, ka skola ir vieta, kur bērnam jāapgūst prasmes unzināšanas, kas palīdz sasniegt augstus mērķus mūsdienu mainīgajāpasaulē.

«Iespējamā misija» ir pirmā nacionāla mēroga korporatīvās sociālāsatbildības iniciatīva izglītības jomā Latvijā, un tās mērķis ir sekmētizglītības kā vērtības nostiprināšanos Latvijā, palīdzot talantīgiemaugstskolu absolventiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotneslīderiem.

Otrajā «Iespejamās misijas» iesaukumā sekmīgi startēja arī RīgasTehniskās universitātes absolventi Anna Gabriša, Bruno Bahs un MārtiņšGulbis. Viņu pārdomas lasiet avīzes «Jaunais Inženieris» 2009. gadadecembra numurā.

1. februāris, 2010 plkst. 12:08