Sākas pieteikšanās jaunajiem «Demola» izaicinājumiem

20. februāris, 2023
.
.
.

Programmas «Demola Latvia» vēriens paplašinās – jaunajā 2023. gada pavasara sezonā studenti varēs risināt 11 izaicinājumus. Pieteikšanās dalībai programmā līdz 3. martam. 

«Demola Latvia» ir starptautiska inovāciju platforma, kas visu Latvijas augstskolu studentiem piedāvā izstrādāt inovatīvus risinājumus gan dažādu uzņēmumu piedāvātajiem izaicinājumiem, gan atvērtiem izaicinājumiem par nākotnes tendencēm.

«Esam pārliecinājušies, ka mūsu jaunais koncepts ar atvērta tipa izaicinājumiem nākotnei svarīgu tēmu risināšanā strādā, tāpēc ar prieku turpinām darbu pie trīs jau iesāktu projektu tālākas attīstības: šajā sezonā turpinās sadarbība ar SIA «Rīgas ūdens», kā arī pie STEM zinātņu popularizēšanas bērniem. Tāpat piedāvājam arī jaunas tēmas, kas ļaus studentiem iedziļināties mākslīgajā intelektā un tā radītajās izmaiņās augstākajā izglītībā, meklēt risinājumus aprites ekonomikā – tekstila un iepakojuma jomās, kā arī iztēloties nākotnes darbavietas un pētīt, kā uzlabot sieviešu īpatsvaru inženierijā. Šajā sezonā uzņemsim 55 studentus un esam gatavi sākt kopīgo darbu!» gaidāmo sezonu ieskicē «Demola» pārstāve Līva Stūrmane.

Pieteikšanās un izaicinājumu apraksti.

Programmai var pieteikties studenti no jebkuras studiju programmas un Latvijas augstskolas. Par dalību projektā studenti var saņemt ikmēneša stipendiju līdz 228 eiro apmērā un ir pieejams atbalsta fonds idejas izstrādei līdz 2500 eiro apmērā. Studentiem tiek sniegts arī mentoru un RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas ekspertu atbalsts. 

«Demola» ir viena no RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas īstenotās vērienīgās programmas «Inovāciju granti jūrniecībā studējošajiem» (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/18/A/006 «Inovāciju granti jūrniecības nozarē studējošajiem») aktivitātēm.
 

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

20. februāris, 2023 plkst. 10:51

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi