«RTU/Inspecta» uzvar Krievijas čempionus

7. oktobris, 2011
.
.
.

Piektdienas vakarā, Polijas pilsētā Rakonjevicē «EuroFloorball Cup» A grupas pēdējā mačā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbola komanda «RTU/Inspecta» ar 4:2 pārspēja Krievijas čempioni «Nauka», ieņemot arī pirmo vietu grupā.

Kā jau bija paredzams – uzvara pār Krievijas čempioniem nenāca baltiem cimdiem rokās. Spēles sākums bija kā auksta duša rīdziniekiem – trešajā minūtē «RTU/Inspecta» nonāca zaudētājos ar 0:2. Pirmā perioda vidū Atis Blinds un Kristians Lisovskis, izmantojot skaitlisko vairākumu, panāca līdzsvaru spēlē – 2:2, spēle sākās no jauna...

Jau otrā perioda pirmajā minūtē komandas kapteinis Ainārs Juškēvičs izvirzīja vadībā «RTU/Inspecta» florbolistus. Un tad sekoja ilgs klusumabrīdis, līdz 49. minūtē Juskēvičs pretuzbrukumā guva ceturtos vārtus, līdz ar to uzstādot beigu rezultātu – 4:2, «RTU/Inspecta» labā.

«RTU/Inspecta» labā visus rezultativitātes punktus guva pirmā maiņa (vēlarī Oskars Fīrmanis, kura kontā rezultatīva piespēle). Tieši Fīrmanis tika atzīts par labāko spēlētāju mūsu komandā.

Pusfinālā, kas notiks jau rīt, plkst. 17.15 «RTU/Inspecta» būs jātiekas ar Dānijas klubu «Rodovre FC», bet «Nauka» spēkosies ar «SK Augur» no Igaunijas.