5. oktobris, 2011
.
.
.

Ceturtdien, 6. oktobrī, Polijas pilsētā Rakonjevicē «EuroFloorball Cup» turnīru jaudīgi sāka Rīgas Tehniskās universitātes florbola komanda «RTU/Inspecta», kas ar 12:3 sagrāva Polijas čempionus «Madex Gorale Nowy Targ», iekļūstot pusfinālā.

Lai priekšlaikus nodrošinātu vietu turnīra pusfinālā, «RTU/Inspecta» šajā mačā noteikti vajadzēja uzvarēt, jo iepriekšējā dienā mājinieki bija pat pārāk viesmīlīgi pret Krievijas lielo lāci «Nauka» – 7:14. Jau spēles 24. sekundē komandas kapteinis Ainārs Juškēvičs atklāja mača rēķinu, tādējādi visai skaļi piesakot rīdzinieku ambīcijas. Pirmajā periodā vārtu birums turpinājās, un tas noslēdzās pavisam nepieklājīgi –1:7, rīdzinieku labā.

Otrajā periodā rīdzinieki nedaudz samazināja apgriezienus, un pirms pēdēja mača cēliena rezultāts vēstīja – 2:11. Trešajā periodā rīdziniekiļāva poļiem atcerēties, kurš šeit ir saimnieks – abas komandas guva pa vieniem vārtiem, līdz ar to uzstādot beigu rezultātu – 3:12, «RTU/Inspecta» labā.

«RTU/Inspecta» nodrošinājuši vismaz otro vietu A apakšgrupā un iekļūšanupusfinālā. Par pirmo vietu grupā līdz ar relatīvi vājāku pretinieku pusfinālā rīdzinieki cīnīsies ar jau pieminēto Krievijas komandu «Nauka». Par labāko spēlētāju Latvijas čempionvienībā šajā māčā tika atzīts komandas kapteinis Ainārs Juškēvičs, kurš divas reizes atslēdza pretinieku vārtus un divas reizes rezultatīvi asistēja. Atis Blinds mačaprotokolā ierakstījās ar tādiem pašiem skaitļiem, bet Oskars Frīmanis guva vienus vārtu, kā arī – izdarīja trīs rezultatīvas piespēles.