«RTU/Inspecta» iekļūst Eiropas Čempionu kausa atlases turnīra finālā

9. oktobris, 2011
.
.
.

Eiropas čempionu kausa fināla atlases turnīrā, kas notiek Polijas pilsētā Rakoņevicē, 8. oktobrī svarīgu uzvaru izcīnīja «RTU/Inspecta» florbolisti, kas pusfinālspēlē ar 10:3 sagrāva dāņu klubu «Rodovre FC». Ar sešiem rezultativitātes punktiem izcēlās Atis Blinds.

Vārtus pirmie guva mūsējie (1:0), taču sīva cīņa turpinājās līdz pat spēles vidum – 28. minūtē pēc Kristiana Lisovska precīza metiena mūsējie izlīdzināja rezultātu (3:3), bet pēc pāris minūtēm Ainārs Juškēvičs vadībā izvirzīja mūsējos – 4:3. Kā izrādījās, atlikušajās 30 minūtēs vārtus guva tikai latvieši, izcīnot iespaidīgu izvaru ar 1:3. Atim Blindam šajā spēlē 6 (2+4), Kristianam Lisovskim 4 (4+0) un Aināram Juškēvičam 3 (1+2) punkti. Par labāko spēlētāju tika atzīts Lisovskis. Rīt finālā «RTU/Inspecta» tiksies ar Igaunijas un Krievijas čempionu savstarpējās spēles uzvarētājiem.

Šodien, 9. oktobrī, plkst. 16 «RTU/Inspecta» pret SK «Augur».