RTU zinātņu prorektors T. Juhna uzstāsies forumā «TEDxRiga»

7. jūnijs, 2013

13. jūnijā kinoteātrī «Splendid Palace» Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātņu prorektors Tālis Juhna uzstāsies ar lekciju tehnoloģiju, izklaides, un dizaina prezentāciju forumā «TEDXRiga», kura šā gada tēma būs «Četri elementi» – zeme, ūdens, uguns un gaiss.

T. Juhna uzstāsies foruma sadaļā «Ūdens», kurā stāstīs par ūdens kvalitāti pēc attīrīšanas, kā ūdens tiek nogādāts līdz patērētājiem un, kāpēc cilvēki baidās lietot dzeramo ūdeni.

TED konferenču rīkošanas pirmsākumi meklējami 1984. gadā, un patlaban bez ikgadējām konferencēm ASV un Lielbritānijā ar TED nosaukumu notiek arī vairākas citas aktivitātes. Piemēram, darbojas interneta lapa, kurā pieejami konferenču videomateriāli, tulkošanas projekts, lai idejas nonāktu arī līdz angliski nerunājošajai auditorijai, ik gadu tiek pasniegta balva «TED Prize». «TEDx» ir neatkarīgi rīkoti diskusiju cikli, kas notiek dažādās pasaules vietās, pulcējot profesionāļus, viedokļu līderus un pazīstamus cilvēkus, lai aktualizētu sabiedrībā svarīgus jautājumus.

Plašāka informācija «TEDXRiga» mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

7. jūnijs, 2013 plkst. 17:01