RTU zinātņu prorektors saņēmis IEEE apbalvojumu

14. oktobris, 2010

Pateicībā par teicami noorganizētu konferenci, kurā piedalījās ap 160 dalībnieku no 56 Eiropas, Āfrikas un Āzijas valstīm, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātņu prorektors akadēmiķis Leonīds Ribickis saņēmis prestižās pasaules inženieru elektriķu un elektroniķu organizācijas IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) apbalvojumu.

11.10.2010.  Skatīt IEEE sanāksmes Rīgā galeriju

ieee_plaksne_0001.jpgIEEE 8. reģiona komitejas konference Rīgā notika no 7. līdz 9. maijam, tajā 56 Eiropas, Āfrikas un Āzijas valstu pārstāvji apsprieda organizācijas attīstību, aktīvāku studentu iesaisti organizācijas darbībā, kā arī jaunākās tehnoloģijas.

IEEE Latvijas sekcija darbojas kopš 2008. gada, pirmais Latvijas sekcijas ievēlētais priekšsēdētājs ir RTU zinātņu prorektors L. Ribickis. Latvijas sekcija ietilpst, tā sauktajā, IEEE 8. reģionā, kas aptver milzīgas teritorijas – visas Eiropas un Āfrikas valstis, kā arī tos Sibīrijas apgabalus, kuri ietilpst Krievijas Federācijā.

Lai paaugstinātu inženierzinātņu prestižu un attīstītu inženieru izglītību Latvijā, RTU darbojas IEEE Izglītošanas asociācijas apakšsekcija, Datorzinātņu asociācijas apakšsekcija, Spēka elektronikas un industriālās elektronikas asociācijas apakšsekcija.

RTU Informācijas centrs

14. oktobris, 2010 plkst. 6:23