RTU zinātnisko rakstu veidotāji iepazīsies ar lietuviešu izdevēju pieredzi

15. novembris, 2011

Pieredzes apmaiņas nolūkā ceturtdien, 24. novembrī, plkst. 12 RTU centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, 219.telpā RTU izdevuma «RTU Zinātniskie raksti» žurnālu redkolēģijas tiksies ar Lietuvas Žurnālu izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētāju un Viļņas Ģedimina Tehniskās universitātes izdevniecības «Tehnika» direktori  Eleonoru Dagieni.

Uz tikšanos aicināti visi interesenti.

Viļņas Ģedimina Tehniskās universitātes izdotie zinātniskie žurnāli ir indeksēti vairāk nekā 25 starptautiski pieejamās datubāzēs, tostarp citējamības datubāzēs «Thomson Reuters» un «SCOPUS».

Viļņas Ģedimina Tehniskās universitātes izdevniecība «Tehnika» strādāar manuskriptu pārbaudes programmatūru, izdod žurnālus elektroniskā formātā un sadarbojas ar izdevniecību «Taylor&Francis Group».

Eleonora Dagiene stāstīs par Viļņas Gedimina Tehniskās universitātes izdevniecības darba pieredzi.

Tikšanos organizē RTU Zinātņu prorektora dienests un RTU Izdevniecība.

Papildinformācija, rakstot uz e-pastu:

RTU Informācijas centrs

15. novembris, 2011 plkst. 11:57