RTU Zinātniskās bibliotēkas mobilitātes projekts

30. septembris, 2011

RTU Zinātniskās bibliotēkas mobilitātes projekts «RFID tehnoloģijas bibliotēkas attīstības un lietotāju apkalpošanas pilnveidošanai» (Nr. 2011-1-LV1-LEO02-02008) tika atbalstīts Eiropas Kopienas Mūžizglītības programmas (2007-2013) Leonardo da Vinci apakšprogrammā.

RTU Zinātniskās bibliotēkas mobilitātes projekta ietvaros no 2. līdz 15. oktobrim RTU Zinātniskās bibliotēkas darbinieki Filgita Muižniece, Laura Lipstoka, Inga Batare un Juris Pavlovskis dosies praksē uz Lietuvas Veselības zinātņu universitātes bibliotēku un iegūs nozīmīgu darba pieredzi darbā ar inovatīvajām RFID tehnoloģijām.

Esam pārliecināti, ka kopīgi sastādītais prakses programmas plāns tiks realizēts projekta ietvaros un projekta dalībnieki iegūs vērtīgu darba pieredzi.

Paldies RTU un bibliotēkas kolēģiem par atbalstu un sadarbību.

RTU Zinātniskā bibliotēka

30. septembris, 2011 plkst. 10:56