RTU zinātnieku pētījums atzīts par nozīmīgu zinātnes sasniegumu 2013. gadā

10. janvāris, 2014

2014. gada 8. janvārī Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Portretu zālē notika svinīga ceremonija, kurā godināja desmit nozīmīgākos Latvijas zinātnes sasniegumus 2013. gadā.

Starp apbalvojuma saņēmējiem bija arī pētījums «Sintezēti un izpētīti oriģinālas struktūras organiskie stikli lietojumam fotonikas ierīcēs». To sadarbībā ar LU Cietvielu fizikas institūta zinātniekiem realizēja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieku grupa: profesors Dr. chem. Valdis Kokars, profesors akadēmiķis Dr. habil. chem. Valdis Kampars, Mg. sc. Kaspars Traskovskis, Mg. sc. Elmārs Zariņš un Mg. sc. Lauma Laipniece.

Ceremonijā klātesošos uzrunāja un sveica LZA prezidents Ojārs Spārītis, Izglītības ministrs Vjačeslvs Dombrovskis un akadēmiķis Jānis Stradiņš.

10. janvāris, 2014 plkst. 10:37