RTU zinātnieka rezultāti gūst atzinību ikgadējā LIKTA balvas «Platīna pele» vērtējumā

8. decembris, 2010

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) gadskārtējā konferencē jau ceturto gadu tika pasniegtas gada balvas «Platīna pele 2010». Atzinību guvis e-pakalpojums «Nekustamā īpašuma nodoklis», kura īstenošanā izmantoti šogad RTU aizstāvēta promocijas darba zinātniskie un praktiskie rezultāti.

08.12.2010.

Šogad nominācijā «E-pārvalde un e-pakalpojumi» atzinību ieguva SIA «ZZ Dats» izstrādātais un uzturētais e-pakalpojums «Nekustamā īpašuma nodoklis». Šā projekta vadītājs Edžus Žeiris izstrādāja un šogad veiksmīgi aizstāvēja promocijas darbu «E-pakalpojumu sistēmu arhitektūra» Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē (DITF). Promocijas darba zinātniskieun praktiskie rezultāti izmantoti atzinību guvušā e-pakalpojuma un portāla www.epakalpojumi.lv risinājumos.

Prestižās LIKTA balvas tika piešķirtas četrās kategorijās, šogad uz balvu pretendēja 24 projekti. Kategorijā «Pakalpojumi sabiedrībai (izglītības, kultūras, veselības aprūpes, sporta projekti un jaunie mediji)» balvu saņēma biedrība «Labie Darbi» par  portālu Labiedarbi.lv,kategorijā «Biznesa attīstība un e-komercija» balvu ieguva SIA «Aerodium» par AERODIUM klientu plūsmas vadības un video veidošanas sistēmas izstrādi (izstrādātājs SIA «CUBE Media»),kategorijā «E-pārvalde un e-pakalpojumi» uzvaras laurus plūca VAS «Ceļusatiksmes drošības direkcija» ar pakalpojumu CSDD e-pakalpojumi, savukārt kategorijā «Inovatīvākais e-paraksta pielietojums» uzvarēja Uzņēmumu reģistrs par e-dokumentu iesniegšanas tiešsaistes kanāla izveidi Uzņēmumu reģistra mājaslapā (izstrādātājs SIA «Lursoft»).

8. decembris, 2010 plkst. 14:26