RTU veiksmīgi aizvadīta tikšanās ar ASV armijas RDECOM Atlantic pārstāvjiem

14. jūnijs, 2018

8. jūnijā RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē notika saruna ar Dr. Dženiferu Bekeri (Jennifer Becker) – ASV armijas RDECOM (Research Development & Engineering Command) Atlantic fundamentālās un lietišķās pētniecības zinātniskās grupas vadītāju. Viņa bija ieradusies vizītē RTU kopā ar savu kolēģi Gregu Prodzenko (Greg Prodzenko).

Tikšanās laikā interesentus iepazīstināja ar RDECOM interesējošajiem pētījumu virzieniem, kā arī informēja par ceļiem, kā zinātnieki var pieteikties finansējuma saņemšanai ASV armijas izsludinātajos pētījumu projektos. Viesi arī apmeklēja vairākas RTU zinātniskās laboratorijas.

RDECOM Atlantic ir ļoti ieinteresēti sadarboties ar RTU, turklāt viņus interesē ļoti plašs pētījumu loks, kas aptver praktiski visas zinātņu jomas.

Jautājumu gadījumā lūdzu kontaktēties ar RTU Drošības un aizsardzības pētniecības platformas koordinatoru Juri Ķiploku: , tālr. +371 28310044.

Tikšanās ar ASV armijas RDECOM Atlantic pārstāvjiem

14. jūnijs, 2018 plkst. 12:17