RTU un RSU studenti organizē pūķu laišanas sacensības

10. septembris, 2010

Sestdien, 11. septembrī, plkst. 11 Rīgā, Āzenes ielā 5, pie iepirkumu centra «Olimpia» notiks studentu rīkotās gaisa pūķu konstruēšanas sacensības, kurās aicināts piedalīties ikviens interesents. Sacensībās varēs izmēģināt spēkus pūķu konstruēšanā un cīnīties par vērtīgām balvām.

10.09.2010.

Organizatori dalībniekiem sola atraktīvu izklaidi patīkamā gaisotnē visas dienas garumā. Pasākuma programma priecēs gan ģimenes ar bērniem, gan jauniešus, kā arī pašus studentus, atzīst Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes kultūras virziena vadītāja Laila Ludborža.

Dienas pirmajā daļā, sākot no plkst. 11, komandas pēc reģistrācijas sāks gatavot pūķus no organizatoru sagādātajiem materiāliem. Savukārt plkst. 15 sāksies pūķu laišanas paraugdemonstrējumi. Sacensību dalībnieki tiks vērtēti divās kategorijās: «Gaisa pūķu konstruēšana», kur tiks vērtēta pašizgatavotā pūķa spējas lidot, un «Kreatīvākais dizains», kur tiks vērtēta dizaina oriģinalitāte. Sacensības vērtēs kompetenta žūrija, un dalībnieki sacentīsies par balvu fondu Ls 90 vērtībā.

Gan sacensību dalībnieki, gan skatītāji tiks aicināti piedalīties dažādos konkursos un aktivitātēs, kā arī būs iespēja baudīt muzikālus priekšnesumus. Komandu reģistrācija notiks pasākuma dienā pirms sacensību sākuma, pirms tās vēlams iepazīties ar sacensību nolikumu.

Sacensības organizē Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments un Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde.

Pasākumu atbalsta i/c «Olimpia».

RTU Informācijas centrs

10. septembris, 2010 plkst. 10:32