RTU un LU studenti organizēs biznesa līderu konkursu «Biznesa izaicinājums»

8. novembris, 2010

Ceturtdien, 11. novembrī, norisināsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) un Latvijas Universitātes (LU) Ekonomikas un vadības fakultātes (EVF) Studentu pašpārvalžu organizēts biznesa līderu konkurss «Biznesa izaicinājums», kurā piedalīsies 60 studenti no Latvijas lielākajām augstskolām.

08.11.2010.

Konkursa «Biznesa izaicinājums» dalībnieku uzdevums būs sacensties biznesa ideju īstenošanā ierobežotā laikā un telpā: piecu stundu laikā Rīgas ielās. Tiks vērtēta katras biznesa idejas oriģinalitāte un gūtā peļņa.

Organizatori pasākuma dalībniekiem sagatavojuši arī uzdevumus līderības spēju noteikšanai, erudīcijas pārbaudīšanai un dažādas komandas veidošanas un saliedēšanas aktivitātes.

Konkursa mērķis ir sekmēt studentu radošo domāšanu un uzņēmēju spējas, piedāvājot viņiem neparastus izaicinājumus.

Lai sekmētu studentu turpmāku iesaistīšanos Latvijas uzņēmējdarbības veicināšanā, 1. vietas ieguvējiem tiks dota iespēja iegūt ekonomista, uzņēmēja, SIA «Primekss» valdes locekļa Jāņa Ošleja konsultācijas un izveidot ar viņu kontaktus.

Konkursa uzvarētājiem tiks sniegta iespēja arī tikties ar «airBaltic» korporatīvo komunikāciju viceprezidentu Jāni Vanagu un izmēģināt «airBaltic» apmācību simulatorā.

Pirmo trīs vietu ieguvēji arī saņems balvas no žurnāla «Ir».

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti konkursa noslēguma pasākumā – 11. novembrī. Uzvarētāju tikšanās laiki ar uzņēmējiem tiks paziņoti pēc konkursa norises dienas, informē konkursa «Biznesa izaicinājums» sabiedrisko attiecību koordinatore Anna Gruzinska.

Papildu informācija: www.ievfsp.lv vai www.evf.lv.

RTU Informācijas centrs

8. novembris, 2010 plkst. 9:26