RTU telpu futbola komanda gadu nobeidz ar skaistu uzvaru

14. decembris, 2009

12.–13. decembrī Latvijas telpu futbola čempionātā tika izspēlētas pirmā riņķa pēdējās 8. un 9. kārtas spēles.

14.12.2009.

RTU komanda pirmā apļa pēdējā spēlē tikās ar Latvijas valsts izlases trenera Artūra Sketova vadīto komandu «RABA». Mūsu studenti izcīnīja skaistu uzvaru ar rezultātu 4:2. Vārtus guva EEF fakultātes sutdenti Artūrs Pallo un Edgars Bricis.

Kārtas centrālajā spēlē pašreizējie valsts čempioni «NIKARS» pārspēja principiālos konkurentus «RABA» spēlētājus ar rezultātu 2:0 (1:0), turnīra pirmo apli noslēdzot pirmajā vietā. Uzvaru nikariešiem nodrošināja Iļjas Afanasjeva un Alekseja Baranova gūtie vārti.

Latvijas telpu futbola čempionātā līdz 10. janvārim iestājies pārtraukums, kas saistīts gan ar Latvijas telpu futbola izlases paredzētajām draudzības spēlēm pret Somiju (28. un 29.decembrī), kā arī, protams, ar Ziemassvētku un Jaungada svētkiem.

Atgādinām, ka šajā sezonā Latvijas telpu futbola čempionātā piedalās 9 komandas, kuras izspēlē divu apļu regulāro turnīru, noskaidrojot galīgo vietu sadalījumu. Latvijas čempions iegūst tiesības nākamajā sezonā pārstāvēt Latviju «UEFA Futsal Cup» kvalifikācijas turnīrā. Latvijas telpu futbola čempionātu šosezon rīko Latvijas Futbola federācija sadarbībā ar Futbola turnīru asociāciju.

RTU Sporta klubs

14. decembris, 2009 plkst. 15:17