RTU telekomunikāciju programma nezaudē līderpozīcijas

21. jūlijs, 2010

Pēc otrās jauno studentu uzņemšanas dienas Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) joprojām populārākā ir studiju programma «Telekomunikācijas», kurā iesniegti 416 pieteikumi studijām. Kopumā līdz otrdienas, 20. jūlija, plkst. 17 RTU bija saņemti 2740 pieteikumi studijām, kas ir aptuveni par 1000 pieteikumiem mazāk nekā pagājušā gada uzņemšanā attiecīgajā laika posmā.

21.07.2010.

Otrā populārākā RTU pamatstudiju programma pēc otrās uzņemšanas dienas ir «Uzņēmējdarbība un vadīšana» (329 pieteikumi), trešā – «Informācijas tehnoloģija» (323 pieteikumi), ceturtā – «Datorsistēmas» (319 pieteikumi), piektā – «Enerģētika un elektrotehnika» (311 pieteikumi), sestā – «Būvniecība» (228 pieteikumi).

Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, pagaidām populārāko programmu TOP augšgalā ir pārsteidzoši daudz inženierzinātņu programmu. Šo tendenci RTU amatpersonas vērtē ļoti pozitīvi. Studiju programma «Telekomunikācijas» līderpozīcijas RTU ieņem pirmoreiz.

Kā ziņots, RTU no 19. līdz 27. jūlijam notiek jauno studentu uzņemšana pamatstudiju programmās.

Jauno studentu uzņemšana RTU Rīgā, un tās filiālēs – Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī – turpināsies līdz 28. jūlijam. Aktuālo RTU uzņemšanas statistiku iespējams aplūkot šeit.

RTU Informācijas centrs

21. jūlijs, 2010 plkst. 11:14