.
.
.

23.12.2009.

20. decembrī Rīgā norisinājās 5. Latvijas kausa posms svarbumbucelšanā. Sacensībās piedalījās rekordliels dalībnieku skaits (~87) no12 komandām. RTU komandā startēja deviņi sportisti, un komanda izcīnīja3. vietu, piekāpjoties tikai Latvijas Nacionālās aizsardzībasakadēmijai (NAA) un komandai «Viļānu bitītes».

Visspraigākā cīņa norisinājās svara kategorijā līdz 85 kg, kurKaspars Kroišs (RTU) cīnījās ar NAA sportistu Lauri Morovski. Kasparsizpildīja sporta meistara normatīvu un kļuva par šīs svara kategorijasčempionu. Induviduālajā vērtējumā zeltu ieguva arī A. Makuhu, betbronzu – R. Veromejs un J. Raubiško.

Noskaidrojās arī 2009. gada Latvijas spēcīgākie svarbumbistiseptiņās svara kategorijās, divās no tām ierindojās RTU sportisti A.Makuha un K. Kroičs.