RTU sudraba medaļas Studentu čempionātā frisbijā

7. decembris, 2010

Nedēļas nogalē Valmierā spraigi ritēja sportiskas cīņas starp studentiem trešajā Latvijas Atklātajā Frisbija Studentu Čempionātā telpās 2010 jauktajā divīzijā. Turnīrā piedalījās 12 komandas no deviņām Latvijas augstskolām. RTU 1. komanda čempionātā ieguva otro vietu.

07.12.2010.

Rīgas Tehnisko universitāti čempionātā pārstāvēja trīs komandas.

Pirmajā dienā tika izspēlētas grupu apļa spēles. Diemžēl, RTU 2. un RTU 3. komanda neiekļuva savu grupu četru labāko komandu skaitā, savukārt RTU 1. komanda ieguva otro vietu, kas ļāva nākošajā dienā turpināt cīņu par vietām labāko astotniekā.

RTU 1. komanda, uzvarot Ventspils Augstskolas frisbijistus, iekļuva pusfinālā, kur sīvā cīņā ar rezultātu 9:8 RTU guva uzvaru pār Rīgas Ekonomikas augstskolu, kas ļāva iekļūt finālā, jau nodrošinot sev medaļas. Otrajā pusfināla duelī pārāki par Liepājas Universitātes komandu bija Latvijas Universitātes (LU) sportisti. Tāpēc finālā tikās RTU 1. komanda un LU frisbijisti.

RTU pirmajai komandai neizdevās pārspēt pagājušā gada studentu čempionus – LU komandu. RTU piekāpās ar rezultātu 7:13.

Summā: 2. vieta: Rīgas Tehniskā universitāte – 1. komanda: Artūrs Blaževičs (kapteinis), Gints Mucenieks, Ģirts Betmanis, Igors Minovs, Jānis Ondrups, Krišs Maļinovskis, Elīna Indriksone, Ieva Grabe, Jana Arseņjeva; 1. vieta: Latvijas Universitāte; 3. vieta: Liepājas Universitāte.

RTU 2. komanda izcīnīja 9. vietu, bet RTU 3. komanda – 12. vietu.

Jauktās divīzijas studentu čempionātā RTU komanda medaļas ieguva pirmo reizi. Savukārt Open un Sieviešu divīzijās RTU studentiem vienmēr ir apsveicami starti.

Arī Latvijas valsts čempionātā frisbijā piedalās divas RTU komandas «Ultimate Decision RTU» gan vīriešu (open), gan sieviešu divīzijās.

Paldies RTU Sporta katedrai par atbalstu šajā čempionātā.

Vairāk informācijas par Latvijas Studentu frisbija čempionātu – frisbija kluba «ViA Valmiera» mājaslapā.

Frisbija treniņi RTU studentiem tiek organizēti sadarbībā ar frisbija klubu «Ultimate Decision», vairāk informācijas: www.ultimatedecision.lv.

RTU Sporta klubs

7. decembris, 2010 plkst. 9:29