RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā atvērta Veselības centra 4 filiāle

27. oktobris, 2016
.
.
.
Attēlā no kreisās puses: RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, VC4 valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds un RTU Ķīpsalas peldbaseina izpilddirektore Dace Buliņa

Ceturtdien, 27. oktobrī, svinīgi tika atklāta Veselības centra 4 (VC4) filiāle «Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Veselības centrs». Jaunā filiāle atrodas RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, RTU Ķīpsalas peldbaseina telpās, kas ir stratēģiski pārdomāta vieta, lai to ērti varētu apmeklēt universitātes studenti un mācībspēki.

«RTU Veselības centrā», kas apmeklētājus pieņems no novembra, varēs saņemt ģimenes ārsta vai ārsta palīga konsultācijas, veikt elektrokardiogrammu, saņemt medicīniskās manipulācijas, piemēram, injekcijas, intravenozās sistēmas uzlikšanu, asinsspiediena mērījumu, saņemt medicīniskās izziņas utt. Tāpat «RTU Veselības centrā» būs iespējams vakcinēties, klientu ērtībām tiks nodrošināts arī  procedūru kabinets, kurā būs iespējams nodot arī analīzes.

VC4 valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds norāda: «Attīstoties Ķīpsalas infrastruktūrai un RTU studentu pilsētiņai, kā arī RTU pieaugot gan Latvijas, gan ārvalstu studentu skaitam, vēlamies piedāvāt iespēju ērti pieejamā vietā un laikā saņemt medicīniskos pakalpojumus, kas ir ģimenes ārsta kompetencē. Tāpat «RTU Veselības centra» pakalpojumus aicinām izmantot Ķīpsalas peldbaseina apmeklētājiem un ceram, ka, pateicoties izdevīgajai lokācijai, arī tuvās Pārdaugavas iedzīvotāji labprāt apmeklēs mūsu jauno filiāli.»

Savukārt RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis atzīmē, ka ««RTU Veselības centra» izveide un  atklāšana ir ļoti gaidīts notikums. Mēs ceram, ka veselības centra jaunajās telpās izdosies īstenot galveno uzdevumu, proti, veselības aprūpi padarīt krietni vien pieejamāku ne vien vietējiem, bet arī mūsu ārzemju studentiem.»

VC4 filiāles «RTU Veselības centrs» atklāšanā piedalījās gan RTU rektors, studenti un administrācijas pārstāvji, gan VC4 valdes priekšsēdētājs, kā arī pārstāvji no RTU Ķīpsalas peldbaseina kompleksa.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

Publikācijas datums

27. oktobris, 2016 plkst. 15:47

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi