RTU Studentu parlaments svin 20 gadu jubileju

12. aprīlis, 2012

Viena no tradīcijām bagātākajām Latvijas studējošo pašpārvaldēm, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments, 13. aprīlī svinēs 20 gadu jubileju, kur pulcēsies gan RTU, gan citu augstskolu studenti, esošie un bijušie studējošo pašpārvaldes aktīvisti un viesi.

RTU Studentu parlaments dibināts 1992. gada 23. aprīlī. 20 gadu laikāšī studentu organizācija ir veicinājusi universitātes attīstību, cīnījusies par studējošo tiesībām un budžeta vietām, ierosinājusi stipendiju paaugstināšanu atbilstoši ekonomiskiem rādītājiem u. tml. Parlaments ir realizējis daudzus uz inženierzinātnēm un jauniešu attīstību vērstus projektus, tostarp  izglītojošu pasākumu ciklu – Tehniskās jaunrades dienas – vairākās Latvijas pilsētās, biznesa ideju konkursu „«Ideju kauss 2010», pētījumu par Latvijas inženierzinātņu programmās studējošo apmierinātību ar studiju kvalitāti, makaronu tiltu konstruēšanas sacensības «Stiks» u. c.

«RTU Studentu parlaments divdesmit gadu laikā ir attīstījies eksponenciāli – no nelielas aktīvistu grupas, kas vēlējās uzlabot ikdienu augstskolā, ir izaugusi spēcīga studentu organizācija, kas pārstāv inženierzinātņu studentu viedokli un intereses ne tikai RTU, betarī visas Latvijas mērogā. Jāatzīst, ka tas vēl ir tikai ceļa sākums! Mēs esam gatavi jauniem panākumiem un varoņdarbiem. Tāpēc svinēsim dzimšanas dienu kopā!» uz Studentu parlamenta dzimšanas dienas svinībām aicina RTU SP prezidents Juris Iljins.

Studentu parlamenta 20. dzimšanas diena 13. aprīlī, sākot no plkst. 18, tiks svinēta Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Rīgā, Mārstaļu ielā 2/4, kopā ar mūziķi Kažu, grupām «The Picture», «SKApis» un citiem māksliniekiem.

Dzimšanas dienas svinības tiks atklātas ar svinīgu RTU Studentu parlamenta Gada balvas pasniegšanas ceremoniju, kurā piedalīsies universitātes vadība un aktīvākie RTU studenti. Savukārt neformālajā daļā dzimšanas dienas viesus priecēs muzikāli priekšnesumi un aktivitātes.

Papildu informācija.

Pasākumu organizē Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments. Pasākumu ģenerālsponsors ir «Swedbank» jauniešu programma «Open». Pasākumu atbalsta Latvijas 1. Rokkafejnīca, Dailes teātris, Fantasy Park, Aerodium, Outdoor Latvia, Contex Condoms, CanCan pizza, piedzīvojumu parks «Mežakaķis», Četri Balti krekli, Mai Šoko, Yo Yo Frozen Yoghurt, enerģijas dzēriens «Red Bull».

RTU Studentu parlaments

12. aprīlis, 2012 plkst. 16:22