RTU Studentu parlaments aicina vidusskolēnus iepazīt studentu dzīvi

6. oktobris, 2010

Lai palīdzētu 12. klases skolēniem izlemt, kādu centralizēto eksāmenu kārtot, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments aicina vidusskolēnus līdz 11. oktobrim pieteikties dalībai projektā «Studentam pa pēdām», kura laikā, «pēdojot» RTU studentus, varēs iepazīt studentu dzīvi, RTU fakultātes un studiju programmas.

06.10.2010.

Projekts «Studentam pa pēdām» RTU norisināsies no 25. līdz 27. oktobrim.Projekta laikā ikviens vidusskolēns varēs pavadīt vienu dienu kopā ar jebkuras RTU studiju programmas studentu jebkurā RTU fakultātē.

Lai studentu «pēdošana» ikvienam skolēnam būtu pēc iespējas interesantāka un piepildītāka ar visām studenta ikdienas aktivitātēm – lekcijām, laboratorijas darbiem, atpūtu, darbu bibliotēkā, praktiskajiemdarbiem kādā no RTU institūtiem – katrs skolēns atkarībā no studenta nodarbību grafika dalībai projektā varēs izvēlēties vienu no minētajiem datumiem.

Pieteikties dalībai projektā «Studentam pa pēdām» iespējams, reģistrējoties un aizpildot elektronisko pieteikuma anketu RTU potenciālo studentu portālā «ORTUS e-skola» sadaļā Sākums/Saites/Studentam pa pēdām.

Projektu «Studentam pa pēdām» organizē RTU Studentu parlaments sadarbībā ar RTU fakultāšu pašpārvaldēm.

RTU Informācijas centrs

6. oktobris, 2010 plkst. 14:14