RTU Studentu parlaments aicina uz diskusiju par viedajām pilsētām

10. aprīlis, 2018

Trešdien, 11. aprīlī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskās bibliotēkas konferenču zālē plkst. 18.30 notiks RTU Studentu parlamenta rīkotā diskusiju cikla «Science rocks» diskusija «Viedās pilsētas».

Tajā tiks aplūkots viedās pilsētas koncepts, priekšnosacījumi šādu pilsētu veiksmīgai attīstībai, to priekšrocības un trūkumi, labākie piemēri Latvijā un pasaulē.

Diskusijā piedalīsies:

• Sarmīte Barvika – RTU Arhitektūras fakultātes pētniece, pilsētplānošanas eksperte un vairāku zinātnisko publikāciju autore.
  • Mārtiņš Eņģelis – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma un mārketinga nodaļas vecākais eksperts, pilsētvides un tūrisma risinājumu aktīvists, gids. Zināšanas ieguvis gan jauno mediju mākslā, gan starptautiskā tūrisma vadībā. Pamanāmākās Mārtiņa iniciatīvas ir radošās pilsētvides stāstu apvienības «Mantra» darbības organizēšana, kā arī neatkarīgās pilsētvides balvas «Rīgas metrs» organizēšana.
  • Thierry Vilmin – profesors no Francijas, kurš ieguvis ekonomista grādu Parīzes Zinātņu politikas institūtā, pēc tam specializējies būvuzņēmējdarbības un nekustamo īpašumu, pilsētplānošanas un attīstības jomā. Viņš ir vairāku grāmatu autors, kā arī izstrādājis izglītojošo spēli «Urbax».

Diskusija notiks angļu valodā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

10. aprīlis, 2018 plkst. 10:36