RTU Studentu parlaments aicina uz diskusiju par ekodizainu

9. janvāris, 2018

Turpinot ikmēneša diskusiju vakara ciklu «Science Rocks», Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments aicina uz diskusiju «Ekodizains», kas notiks 31. janvārī plkst. 18.30 RTU Zinātniskajā bibliotēkā, lai kopā ar speciālistiem uzzinātu vairāk par ekodizainu un tā pieeju produktu izstrādē.

Diskusijā piedalīsies RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta vadošais pētnieks profesors Gatis Bažbauers, kā arī ekodizaina eksperte Nameda Belmane. G. Bažbauera pētniecības intereses ir energosistēmu analīze, ekodizains, ilgtspējīgas energoapgādes sistēmas, centralizētā siltumapgāde un koģenerācija.

Diskusija notiks RTU Zinātniskās bibliotēkas konferenču zālē, Paula Valdena ielā 5.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

9. janvāris, 2018 plkst. 11:44