RTU studentu komandas sekmīgi piedalījušās IEEEXtreme 11.0 programmēšanas konkursā

18. oktobris, 2017

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) studentu komandas sadarbībā ar IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) Latvijas nodaļu un IEEE Latvijas Datorzinātnes asociāciju 14. oktobrī pārstāvēja Latviju prestižajā IEEEXtreme programmēšanas konkursā, kurā 2128 studentu komandas no visas pasaules 24 stundu garumā sacentās savā starpā, tiešsaistes režīmā risinot programmēšanas problēmu uzdevumus.

Komanda «RTURobo», kuras sastāvā bija RTU DITF studenti Ernests Kalniņš, Artūrs Ardavs un Ričards Armans Kuodis, ierindojās 390. vietā, iekļūstot konkursa TOP 20% komandu skaitā. Otro komandu «KirRih», kuras sastāvā bija RTU DITF studenti Rihards Kļavinš un Kirils Paļčikovskis, ierindojās 876. vietā. Abas RTU komandas parādīja labu sagatavotības un erudīcijas līmeni, kā arī spēju saspringtos apstākļos sadarboties komandā.

Latvijā konkursa norisi organizēja IEEE Latvijas nodaļas biedri un RTU mācībspēki Alla Anohina-Naumeca, Gundars Alksnis, Andrejs Romānovs un Matīss Stunda. Šī gada pasākums ir veiksmīgs turpinājums pirms gada iesāktajai tradīcijai un organizatori pauž cerību, ka nākamgad būs vēl lielāka studentu atsaucība un līdz ar to arī konkurence.

Papildu informācija par konkursu

RTU Sabiedrisko attiecību departaments