RTU Studentu klubs turpina sadarbību ar dejotāju Viju Vētru

3. jūnijs, 2009

6. maijā no ASV Latvijā ieradās Triju Zvaigžņu ordeņa virsniece, visiem zināmā un trauksmainā indiešu deju dejotāja un skolotāja Vija Vētra. Caur pavasara spirgtajiem vējiem un ceriņu smaržu viņa nenogurstoši un ar aizraujošu degsmi turpina savu skatuves mākslu nest cauri dzīvei.

03.06.2009.

Arī šogad notiek Vijas Vētras deju meistarklases otrdienās plkst. 18 no 12. maija līdz 9. jūnijam Rīgas Tehniskās universitātes Mazajā zālē. Tā ir lieliska iespēja apgūt indiešu klasisko deju Bharata Natyam un Kathak stilā.

16. jūnijā plkst. 18 aicinām visus interesentus uz tikšanos ar Viju Vētru «Man Tevi jāpazīst...» Rīgas Tehniskās universitātes Mazajā zālē, Kaļķu ielā 1. Vija Vētra lasīs R. Tagores dzeju un dalīsies ar savas dzīves gudrību un pieredzi un dejos kopā ar savu deju grupu «Rituāls», sarīkojumā piedalīsies arī RTU stīgu ansamblis «Gaiva». Noslēgumā būs iespēja noskatīties serbu režisora A. Kostiča dokumentālo filmu – Vijas Vētras stāstījumu par viņas dzīvi un darbu.

RTU Studentu klubs

3. jūnijs, 2009 plkst. 15:39