RTU students Ģirts Feldbergs veiksmīgi apvieno studijas ar peldēšanas sportu

25. februāris, 2016

«Tanī brīdī, kad tiek absolvēta vidusskola un jāsāk studēt, 70% cilvēku pabeidz savu peldēšanas karjeru – viņi izdomā, ka nevar visu paspēt un nav iespējams apvienot sportu ar studijām. Man šķiet – ja labi grib, visu var,» Sportacentrs.com videointervijā stāsta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura profesionālo studiju programmas «Uzņēmējdarbības loģistika» students un Latvijas peldētājs Ģirts Feldbergs.

Intervijā Ģirts dalās pārdomās par situāciju šajā sporta veidā Latvijā, ieskicē peldēšanas sporta specifiku, treniņu gaitu, būtiskākos soļus, gatavojoties sacensībām, stāsta par savu pieredzi, piedaloties Pasaules Vasaras Universiādē Dienvidkorejā, un aicina arī citus jauniešus nodarboties ar sportu.

Sportacentrs.com videointervija

25. februāris, 2016 plkst. 16:48