RTU studentiem medaļas badmintonā Latvijas augstskolu sacensībās

2. decembris, 2010

Aizvadītās nedēļas nogalē, 27. novembrī, Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes sporta kompleksā, notika XXI Universiādes sacensības badmintonā, kurā RTU sportisti guva daudz godalgotu vietu gan individuāli, gan komandu sniegumā.

02.12.2010.

RTU vīriešu komanda individuāli izcīnīja šādas vietas:

• Vienspēlēs – 2. vieta Jānis Mētra (BF), 4. vieta Jānis Auniņš (EEF), 5. vieta Kristaps Pilveris (IEVF).
  • Dubultspēlē vīriešiem Jānis Mētra pārī ar Kristapu Pilveri izcīnīja 1. vietu.
  • Komandu vērtējumā RTU vīriešu izlase 1. vietā aiz sevis atstājot Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Banku augstskolu.

RTU sieviešu komanda individuālā vērtējumā izcīnīja sekojošas vietas:

• 3. vieta Līva Deksne (IEVF), 4. vieta Lāsma Rutmane (IEVF), 6. vieta Rūta Raudziņa (MLĶF).
  • Sieviešu dubultspēlē Līva Deksne pārī ar Lāsmu Rutmani ierindojās 2. vietā.
  • Komandu ieskaitē RTU sieviešu izlases komanda izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties Latvijas Lauksaimniecības universitātei, bet apsteidzot Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmiju un Banku augstskolu.

RTU Sporta klubs

2. decembris, 2010 plkst. 9:46