RTU studentiem iespējams pieteikties LU Fonda mecenātu stipendijām

17. septembris, 2010

No 30. augusta sākas on-line pieteikšanās Latvijas Universitātes (LU) Fonda mecenātu stipendijām. 2010./2011. akadēmiskajā gadā paredzētas četras stipendiju programmas gan LU, gan citu augstskolu studentiem.

15.09.2010.

RTU studentiem iespējams pieteikties Armīna Rūša piemiņas stipendijai.

Pretendēt uz stipendiju var studenti, kas ir LR pilsoņi un kādas Latvijas studentu vai studenšu korporācijas biedri, sākot no 2. kursa bakalaura programmas studenti un maģistranti.

Pieteikties iespējams aizpildot on-line anketu mājaslapā. Dokumentu on-line aizpildīšanas termiņš: no 2010. gada 30. augustam līdz 14. oktobrim.

RTU studentiem iespējams pieteikties arī Kristapa Morberga stipendijai.

Stipendija paredzēta: visu LU fakultāšu un RTU, DU bakalauriem sākot no 2. kursa. Par Kristapa Morberga stipendiju piešķiršanu RTU studentiem lemj RTU rektors Ivars Knēts.

Papildu informācija LU Fonda mājaslapā.

17. septembris, 2010 plkst. 9:00