RTU studenti viesojas Ārlietu ministrijā

22. oktobris, 2010

21. oktobrī Ārlietu ministrijā viesojās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta (SESMI) 2.–4. kursa studenti no Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšanas, vadīšanas un Uzņēmējdarbības loģistikas studiju programmām.

22.10.2010.

Jaunieši ministrijā tikās ar Eiropas Savienības Koordinācijas departamenta pārstāvi Mārtiņu Kreitusu un ar interesi noklausījās diplomāta lekciju par Eiropas Savienības lēmumu pieņemšanu Latvijā.

Studentiem bija lieliska iespēja aplūkot arī ministrijas vēsturisko ēku un gūt plašāku priekšstatu par Latvijas ārlietu dienesta darbību, tiekoties ar Politiskā arhīva darbiniekiem, kuri iepazīstināja viesus ar ministrijā 1. jūnijā atklāto unikālo ekspozīciju «Ārlietu ministrijas darbības atjaunošana. 1990–1991». Ministrijas darbinieki aicināja klātesošos iztēloties notikumus, kas risinājās pirms 20 gadiem, ielūkojoties unikālos arhīva dokumentos, kā arī Ārlietu ministrijas darbinieku ikdienā, kāda tā bija laikā, kad viss bija jāapgūst no jauna.

Ārlietu ministrija turpina attīstīt sadarbību ar skolām un augstskolām, piedāvājot apmeklēt ministrijā rīkotās izstādes, organizējot ministrijas ēkas apskati un tikšanos ar diplomātiem.

Papildu informācija Ārlietu ministrijas mājaslapā.

22. oktobris, 2010 plkst. 9:21