RTU studenti sāk mācības «Exigen Services Latvia JAVA akadēmijā»

8. novembris, 2011

Pirmdien, 7. novembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un citu Latvijas augstskolu studenti sāka mācības «Exigen Services Latvia JAVA akadēmijā», kuras mērķis ir bez maksas sniegt studentiem praktiskas un ikdienā izmantojamas zināšanas turpmākai karjerai informācijas tehnoloģiju nozarē.

Lai pieteiktos dalībai «JAVA akadēmijā», studentiem bija jākārto iestājpārbaudījums, un 14 no pretendentiem ieguva iespēju bez maksas papildināt savas zināšanas pie «Exigen Services Latvia» speciālistiem. Šajā sezonā «JAVA akadēmijā» mācīsies studenti no RTU, Latvijas Universitātes un Transporta un sakaru institūta.

Mācības notiks trīs reizes nedēļā un ilgs 2 mēnešus, to laikā studenti apgūst JAVAprogrammēšanas valodu, pamattehnoloģijas, labāko programmēšanas praksi un darba organizāciju, lai pēc mācību noslēguma studentiem būtu pietiekamas zināšanas un pieredze darbam JAVA projektos. Mācības notiks «Exigen Services Latvia» vecākā sistēmu analītiķa Mihaila Bogdanova vadībā.

«JAVA akadēmijas» noslēgumā paredzēti divi pārbaudījumi, un sekmīgākajiem studentiem ir iespējas tikt pie darba piedāvājuma «Exigen Services Latvia», lai izmantotu apgūtās prasmes līdzās pieredzējušiem IT profesionāļiem.

Iepriekšējās «JAVA akadēmijas» sasaukumā par vienu no diviem sekmīgajiem kļuva RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes students Nauris Ivanāns, kurš pēc «JAVA akadēmijas» tika uzaicināts strādāt «Exigen Services Latvia»

Vairāk par Naura gaitām «JAVA akadēmijā» lasiet «Jaunā Inženiera» rudens numurā.

Publikācija «Jaunajā Inženierī» Publikācija «Jaunajā Inženierī» 535.45 Kb

RTU Informācijas centrs